A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Reunion - Diskuze

Původní dotaz

co s sebou do mafate?

24.11.2007 13:42:44 | Evča25
Web jsem si přečetla a asi nejvíc mě dostaly fotky a text o výletech a pak o cirque de Mafate... Nejsem moc zkušená horolezkyně.. a navíc jsem byla vždy jen po Čechách, a tak bych chtěla někoho z kompetentnějších požádat, abyste mi tady vypsali třeba aspoň přibližně, co si na trek této náročnosti vzít na sebe a s sebou :) dík předem. Evka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ladat
24.06.2009 11:34 213.31.11.***
co s sebou na trek  

Doporucuji neco proti desti, v noci muze byt oproti dni docela chladno (ale spat se na gitech, kde je vsechno potrebne po ruce) a hlavne hodne vody a ochranu proti spalujicimu slunicku.

http://ladat.webnode.com/news/ile-de-la-reunion-trekking/

Dzafro 29.11.2007 23:13
co s sebou na trek  

Podívej, záleží na tom, jak dlouhý trek se chystáš dělat. Pokud chceš vyrazit na několik dní, vem si samozřejmě pohory a nějaké hlavně pohodlné oblečení na sebe, vyplatí se taky moira nebo něco podobného, s sebou pak teplé oblečení (ve výškách může v noci i mrznout!), něco nepromokavého do deště, dost pití (!) a jídla na celý den (v chatách ti dají vždy i najíst a občas si můžeš i na následující den nakoupit). V chatě spíš sice vždycky v postelích, ale záleží na tobě, jestli se spokojíš s nějakou erární pokrývkou, kterou před tebou mohl použít kdekdo :-) . Já jsem si radši přibalil spacák (už kvůli zimě). Když se chystáš na jednodenní vycházku, postačí ti jen pohodlná obuv a oděv, do batůžku si pak přibal třeba bundu, kdyby začalo pršet, a dost pití a jídla. A ještě jedna věc - v příspěvku se zmiňuješ, že nejsi žádná horolezkyně - toho se neboj, treky nejsou technicky nijak náročné. cesty vedou po pěšinách podobných těm, na jaké jsi zvyklá z Čech ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Evča25
24.11.2007 13:42 88.101.20.***
co s sebou do mafate?  

Web jsem si přečetla a asi nejvíc mě dostaly fotky a text o výletech a pak o cirque de Mafate... Nejsem moc zkušená horolezkyně.. a navíc jsem byla vždy jen po Čechách, a tak bych chtěla někoho z kompetentnějších požádat, abyste mi tady vypsali třeba aspoň přibližně, co si na trek této náročnosti vzít na sebe a s sebou :) dík předem. Evka

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu